Salvador medical

Kompleksowo zaopatrujemy szpitale, placówki medyczne, oraz salony urody

Oferujemy szeroki wybór preparatów do dezynfekcji i utrzymania czystości, jak i artykułów medycznych, rękawic oraz środków higieny pacjenta.

Salvador medical

Kompleksowo zaopatrujemy szpitale, placówki medyczne, oraz salony urody

Oferujemy szeroki wybór preparatów do dezynfekcji i utrzymania czystości, jak i artykułów medycznych, rękawic oraz środków higieny pacjenta.

Nieustający rozwój już od 10 lat

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dostarczamy naszym Klientom produkty najwyższej jakości, przez które żyje się łatwiej, wygodniej
i bezpieczniej.

Odpowiadamy nie tylko na ich aktualne potrzeby,
ale również przewidujemy czego będą potrzebowali
w przyszłości, starając się dostarczyć to już dziś.

Szeroka oferta zaopatrzenia

Oferujemy najwyższej jakości rozwiązania w zakresie utrzymania higieny – preparaty do dezynfekcji, profesjonalne środki do utrzymania czystości, szeroką gamę produktów dla sektora medycznego oraz kompleksowe rozwiązania zapewniające higienę pacjenta.

322

Oferta

Oferujemy zaopatrzenie medyczne, które jest w stanie poprawić jakość opieki. Jako hurtownia wyrobów medycznych staramy się dostarczać naszym Klientom produkty znanych marek, wyróżniające się jakością. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wszystko, czego potrzebują.

Co mówią o nas klienci?

Kilka opinii o nas, które szczególnie przypadły nam do serca.

5/5
Od kilku lat zamawiane produkty są bez problemu dostarczane. Obsługa bardzo kompetentna i miła. W razie pytań, panie na infolinii chętnie pomogą. Polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję.
Zofia Zogias
5/5
Bardzo polecam zakupy w tym sklepie. Jakość produktu cena jak i sposób zapakowania przesyłki, gdzie wiadomo jak to bywa w innych sklepach... na 5 z plusem. Serdecznie polecam i na pewną wrócę!
Rafał Łęczycki
5/5
Od jakiegoś czasu korzystam z usług tego sklepu i jestem bardzo zadowolona 🙂 przesyłka dociera w ciągu kilku dni, chętnie pomagają mailowo a i ceny są przyzwoite. Z całego serca polecam!
Jadwiga Iwanowska
5/5
Realizacja zamówienia super szybka zadzwoniłam i towar był dostępny od ręki. Odebrałam zamówienie osobiście, gdyż tak było mi wygodnie. Świetna komunikacja z działem obsługi klienta. Polecam.
Natalia Bajarska

Bardzo nam miło, że trafiliście do nas!

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę zamówienia.
Wejdź i zostańmy partnerami!